Sklopky

Námi vyráběné sklápěcí nástavby jsou dodávány jako dvoustranné a třístranné na podvozky 4x2 a 4x4.
Sklápěcí nástavba je pevná nástavba pro transport převážně sypkých  materiálů  schopných vyklápění s možností sklopení nákladu až do tří stran.

Sklopky

Sklápěcí nástavby na vozidla do 18t celkové hmotnosti

Spodní rám je tvořen dvěma podélnými uzavřenými U profily a tyto jsou propojeny příčkami. Ve střední částí s příčkou s uložením pro teleskopický hydraulický válec. Rám je přichycen k šasi vozidla šroubovými spoji

Podlaha sklápěče-korba je tvořena žebrovaným rámem, v rozích ze spodní strany je osazena zajišťovacími čepy, bočnice jsou mechanicky otevíratelné, jištěné bezpečnostními uzávěry - karhánky s pojistkou. Výška bočnice je dle požadavku zákazníka, standard 500mm, výška předního čela 1000mm.

Hydraulický systém ovládá sklápění a skládá se z hydrogenerátoru,který dodává tlakovou kapalinu z nádrže do hydraulického rozvaděče s připojeným pojistným ventilem a hydraulického válce. Ovládání rozvaděče je řešeno vzduchovým rozvodem s ovládáním v kabině řidiče.

Zajištění a odjištění sklápěče je řešeno čepy ze spodní strany sklápěče.

Všechny ocelové části jsou antikorozně ošetřeny a následně lakovány epoxidovým základem a vrchním lakem PUR.

Součásti nástavby jsou zadní plastové blatníky, boční hliníkové zábrany proti podjetí, zadní ocelová zábrana proti podjetí, poziční osvětlení a označení vozu dle platné normy ČR.

Součástí dodávky je zapsání nástavby do TP dle schválení MD ČR; záruční list; návod k obsluze.

Navara

NAVARA ABROLLKIPPER a.s.
Znojemská 1625
Pohořelice 691 23
Česká republika

Prodej a výkup
Zbyněk Navara
+420 602 755 309

Prodej, servis a díly
Bc. Jan Babica
+420 602 706 435

Vyplňte prosím povinné pole.
Vyplňte prosím povinné pole.